Вентилятор DeepCool FC120 з RGB-підсвічуванням та ШИМ-керуванням спрощує прокладання кабелів завдяки новому кабелю з можливістю послідовного підключення, який виконує як функції RGB, так і функції живлення, з’єднує вентилятори та зменшує плутанину кабелів.
ПРОДУКТИВНИЙ ВЕНТИЛЯТОР A-RGB PWM
Продуктивний вентилятор DeepCool FC120 A-RGB PWM спрощує управління кабелями за допомогою нового кабелю, який виконує функції як A-RGB, так і функції живлення, що з’єднує вентилятори та зменшує безлад при прокладанні кабелю.
ЯСКРАВІСТЬ ОСВІТЛЕННЯ
Індивідуально адресовані світлодіоди A-RGB оточують центральну втулку та підсвічують кожну напівпрозору лопать вентилятора для класичного світлового ефекту з високою яскравістю. FC120 також має вбудований світловий ефект за замовчуванням без необхідності програмного забезпечення або спеціального контролера для швидкого та легкого налаштування.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТ
Розроблений з точністю, FC120 має підвищений статичний тиск і концентрований повітряний потік для чудової продуктивності охолодження. Вузька панель рамки забезпечує збільшену площу для лопатей вентилятора та забезпечує вищу ефективність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.13 А |
| Повітряний потік | 61.91 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224,45 ₴





