Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED є високотехнологічним пристроєм, що володіє передовими функціями і вишуканим дизайном. Він забезпечує чудову якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору та покращену контрастність. Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, поринувши у захоплюючий світ розваг.
Чудовий дизайн та ергономічне виконання роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер’єру, надаючи йому вишуканого вигляду. Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED оснащений інтелектуальною системою керування, яка забезпечує зручність використання та максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включаючи потокове відео, ігри та багато іншого, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг та відпочинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Tizen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 17.7 кг |
| Вага з підставкою | 20.6 кг |
| Версія Bluetooth | 5,2 |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| Час відгуку | немає даних |
| Відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | - |
| Голосове керування | немає |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект постачання | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | немає даних |
| Модель пульту | TM2360G |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Потужність звуку | 60 Вт |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роздільна здатність екрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1227.4х705.6х26.9 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1227.4x768.2x237 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Тип телевізора | Neo QLED |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Фото | немає даних |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Енергоспоживання | 127 Вт |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 386,15 ₴








