Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI G321CUV. Оснащений VA-матрицею з роздільною здатністю 3840 x 2160 та частотою оновлення 60 Гц, G321CUV надасть вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Насолоджуйтеся надзвичайно плавним ігровим процесом без розривів завдяки вбудованій технології адаптивної синхронізації за умови використання сумісної відеокарти.
Особливості
Вигнутий екран (1500R) – Максимальне занурення у гру.
Роздільна здатність 4K UHD – ігри виглядатимуть ще краще, відображаючи більше деталей.
HDR Ready - Приголомшливі візуальні ефекти завдяки регулюванню контрастності та затінення.
Технологія Night Vision - добре розрізняйте кожну деталь у темряві, знаходьте та атакуйте ворогів до того, як вони вас помітять.
Технології Anti-Flicker і Less Blue Light – грайте ще довше без втоми та перенапруження очей.
Широкий кут огляду 178°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 710.5x528.2x249.3 мм |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:09:00 |
| Споживана потужність (в роботі) | 53 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 199,40 ₴





