Компанія A/S Vestfrost заснована в Данії в 1963 році з метою виробництва якісних холодильних та морозильних камер, які отримали світове визнання.
Починаючи з 2010 року Vestfrost спрямовує свій досвід на інші категорії побутової техніки, поступово розширюючи виробництво кухонною та кліматичною технікою.
Екологічність, інноваційність та увага до деталей, все це залишається незмінними складовими продуктів компанії Vestfrost.
Vestfrost – Україна працює більше 25 років та володіє повним циклом підтримки своїх клієнтів, включаючи повноцінну дистрибуцію та мережу авторизованих сервісних центрів на всій території України. Де б ви не знаходилися, в радіусі 40 кілометрів від вас обов’язково буде пункт продажу та сервісний центр VESTFROST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | - |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | немає |
| Потужність ламп | 2x1.5 Вт |
| Продуктивність | 1000 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 520 х 275 х 285 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсорно |
| Тип монтажа | на устілці |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 313,65 ₴









