-26%

Корпус Zalman T3 Plus Black (T3PLUS) без БЖ(YP)
2 590,65 ₴
1 919 ₴
- В наявності
- Код: T3PLUS(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус T3 Plus - це стильний і функціональний комп'ютерний корпус, який забезпечує чудову продуктивність і ефективне охолодження для системи. Корпус виконаний у класичному чорному кольорі та має елегантний дизайн, який легко впишеться в будь-яке робоче або ігрове середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 1 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | немає |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 290 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 120 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Розміри корпусу | 422 х 206 х 355 мм |
| Розташування блоку живлення | - |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ATX |
| Функція PFC | немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴




