-26%

Вентилятор DeepCool FD12 ARGB WH-3 IN 1(YP)
3 335,85 ₴
2 471 ₴
- В наявності
- Код: R-FD12-WHAPN3-G(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові вентилятори DeepCool FD12 ARGB — це наступна ступінь еволюції популярних адресованих вентиляторів FC120 RGB. Модернізовані з більш чистим кабелем послідовного підключення і безпечними роз’ємами, а також більш щільною і точною рамою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2050 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.13 А |
| Повітряний потік | 63.6 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 26.9 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 471 ₴









