особливості:
• ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумулятора
• Перемикач струму заряду 10/20А
• Кнопка увімкнення або вимкнення інвертора від навантаження
• Індикація підвищення або зниження вхідної напруги
• Індикація навантаження ДБЖ
• Індикація вимкнення ДБЖ через перегрівання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 312х270х310 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 700 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 747,40 ₴



