
Планшет Tecno Megapad 11 (T1101) 8/256GB 4G Starfall Grey (4894947052217)(YP)
14 747,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4894947052217(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насолоджуйтесь широкоформатним оглядом на 11-дюймовому дисплеї FHD+ корисною площиною 83%, що забезпечує ефект присутності. Із яскравістю 440 ніт і частотою оновлення екрана 90 Гц ви отримуватимете яскраві й плавні зображення, де б ви не були.
Спробуйте темний режим для роботи за умов слабкого освітлення, який ідеально підходить для вечірнього часу та зменшує втому очей. Для тривалих переглядів екрана ввімкніть фільтр синього кольору, завдяки якому ваші очі не будуть напружуватися й почуватимуться комфортніше.
Ви завжди матимете місце для зберігання своїх матеріалів завдяки великому сховищу 128 ГБ або 256 ГБ, яке можна розширити до неймовірного обсягу 512 ГБ. Тримайте свої спогади й мультимедіа під рукою.
Максимальна ефективність роботи завдяки нашій технології гібридної пам’яті із підтримкою до 16 ГБ ОЗП. Оцініть покращену багатозадачність і безперебійну роботу програм, нібито вашому пристрої вдвічі більше фізичної пам’яті
Заряджайте менше й робіть більше завдяки місткому акумулятору 8000 мАг. До 71 дня роботи в режимі очікування у режимі польоту та 29 годин звичайного використання. 800 циклів заряджання, 4,5 години відео або 137 годин аудіо через Bluetooth без перерви
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Да |
| Батарея | 8000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Швидке заряджання | є |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 257.1х168.67х7.58 мм |
| Серія | Tecno MegaPad 11 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц Гц |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 747,40 ₴








