-26%

Блок живлення 1stPlayer PS-550FK (FK-550-BK-EU) 550W(YP)
1 706,40 ₴
1 264 ₴
- В наявності
- Код: FK-550-BK-EU(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективність вище 85% при типовому навантаженні. Ідеальне поєднання охолодження і безшумності з гідравлікою 12 см. OVP, OPP, UVP, SCP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 45 А |
| +3.3V | 15 А |
| +5V | 15 А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| ККД | 85% |
| Модульне підключення | немає |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Рівень шуму | 27.5 дБ |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴



