Енергозберігаюче яскраве освітлення варильної поверхні
Світлодіодні лампи мають надзвичайно довгий термін служби – кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди споживають набагато менше електроенергії, ніж аналогічні звичайні галогенні споти. Таке LED-освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі.
Оптимальна продуктивність для кухні будь-якої площі
Приємні аромати при приготуванні їжі – частина кулінарного задоволення та передчуття свята смаку. А ось задушливе повітря і кіптява на стінах не входять до інгредієнтів рецепту вишуканої страви. Про них дбають витяжки Bosch, які працюють у режимі відведення або рециркуляції повітря, досягаючи при цьому завжди однакових результатів: незмінно свіжого та освіжаючого повітря.
Додаткова потужність тоді, коли вам потрібна сильніша вентиляція
У режимі інтенсивної швидкості ваша витяжка працює із додатковою потужністю протягом 6-8 хвилин. Увімкнена функція забезпечує високу вентиляційну потужність, щоб ви могли швидко та ефективно усунути будь-які неприємні запахи, що виникли під час приготування їжі.
Чисте повітря та приємна атмосфера
Для витяжних і рециркуляційних витяжок необхідні металеві жироуловлювальні фільтри для фільтрації жиру та інших твердих частинок з витяжного повітря. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, очищайте їх приблизно раз на місяць вручну або в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | немає даних шт. |
| Комплект монтажний | немає |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Зворотний клапан | немає |
| Потужність ламп | 1х2 Вт |
| Продуктивність | 570 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 520 х 345 х 282 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 272,40 ₴










