-26%

Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Triple Pack White (90DA0093-B09020) (YP)
4 283,55 ₴
3 173 ₴
- В наявності
- Код: 90DA0093-B09020(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор TUF Gaming TR120 ARGB забезпечує високу продуктивність і довговічність у веселкових кольорах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | немає даних |
| Повітряний потік | 77.4 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 173 ₴









