Шкіряний жіночий гаманець стиль Гуччі, чорний клатч портмоне з натуральної шкіри Gucci в коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 10 см;
Довжина: 19 см;
Товщина: 3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний жіночий гаманець-стиль Гуччі, чорний клатч портмоне з натуральної шкіри Gucci в коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






