-21%

Велика сумка бананка на груди(VS)
950 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 1106-2(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика чоловіча сумка бананка на грудях. Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна щільна плащівка з водовідштовхувальним просоченням;
Висота: 30 см;
Ширина: 18 см;
Глибина: 9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴









