Жіночий клатч гаманець на блискавці стиль Луї Вітон коричневий
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 20 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808,65 ₴









