-27%

Дитячі пазли, що розвивають Plants vs Zombies в металевій коробочці(VS)
550 ₴
399 ₴
- В наявності
- Код: 7100(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі пазли розвивальні Plants vs Zombies у металевій коробочці, пазли для дітей рослині проти Зомбі
Характеристики:
У показній барвистій металевій коробці, ідеальний варіант для подарунка;
Розмір коробки: 19х9х4,5 см;
Розмір картинки в зібраному вигляді: 29х23 см см;
Кількість деталей: 100 шт;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Металева коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Основні | |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Наявність магнітів | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл |
| Формат | A5 |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячі пазли розвивальні Plants vs Zombies у металевій коробочці, пазли для дітей рослині проти Зомбі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴









