-13%

Маленька дитяча сумочка клатч з брелоком Коричневий(VS)
900 ₴
785 ₴
- В наявності
- Код: 1448К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька дитяча сумочка клатч з брелоком, міні сумка для дівчаток з ведмедиком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Брелок у комплекті;
Довжина: 18 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 12 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

