-14%

Квадратна дитяча міні сумочка з ведмедиком Молочний (VS)
1 100 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1798ДМ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратна дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток маленька з ведмедиком
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна еко шкіра;
-
Висота: 19 см;
-
Ширина: 19 см;
-
Глибина: 9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Квадратна дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток маленька з ведмежам |
| Колір | Молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴


