-17%

Дитячий рюкзак сумка з нашивкою ведмедем Білий з м'ятним(VS)
1 150 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1797БМ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий рюкзак сумка з ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток з нашивкою ведмедем
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна екошкіра;;
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 23 см;
-
Ширина: 21 см;
-
Глибина: 13 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 13 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак-сумка з ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із нашивкою ведмедем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴








