
Автомобільний набір шкіряна ключниця + брелок шкіряний ремінець для ключа Lexus(VS)
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1609+1622(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний набір шкіряна ключниця + брелок ремінець шкіряний для ключа
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (бичача);
Ширина: 5 см;
Довжина: 9 см;
Товщина: 2 см;
Вся фурнітура металева;
У наявності на різні моделі авто (вибирайте зі списку свою модель у замовленні);
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Lexus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



