Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра (тримає форму);
-
Висота: 19 см;
-
Ширина: 21 см;
-
Глубина: 9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток |
| Колір | М'ятний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









