-33%

Жіночий гаманець з метеликами з натуральної шкіри (VS)
1 800 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 1809(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець із метеликами з натуральної шкіри, Портмоне жіноче з тисненням метелика, вінтажний старовинний
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 20 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 2,5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка, Ремінець |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець із метеликами з натуральної шкіри, Портмоне жіноче з тисненням метелика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









