-15%

Жіноча сумка з білком чорний (VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 771+7008Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна жіноча сумка стиль Пінко з брелоком, міні сумочка клатч Pinko модна з брелочкою
Характеристики

- Матеріал: високоякісна екошкіра (добре тримає форму);
- Брелок у комплекті;
- Закривається на 2 магніти-кнопки;
- Усередині 3 відділення;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: ланцюжка + кокоса;
- Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або ж укоротити в разі потреби, прибравши зайві ланки в ланцюжку);
- Довжина: 23 см;
- Висота: 14,5 см;
- Ширина за основою: 8 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴









