Екошопер зі 100% хлопка (щільністю 210 г/кв.м).
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.
Характеристики: 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈





![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Вага | 95 г |
| Висота | 400 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 385 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Україна |
- Ціна: 320 ₴










