
Декоративна скляна ваза для квітів 22 см фігурна ваза 200 мл Жовто-синя (VS)
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-9-6(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна скляна ваза для квітів 22 см фігурна ваза 200 мл Жовто-синя (VS)
Ця ваза виконана з високоякісного скла, що гарантує її міцність, довговічність і прозорість. Її унікальний дизайн поєднує в собі унікальні форми, що підкреслять красу будь-якого букета. Завдяки своїй універсальності, ваза ідеально впишеться в інтер'єр будинку, офісу, ресторану або готелю, додаючи витонченість і шарм в навколишній простір. Основні характеристики: Матеріал: скло; Об'єм: 200 мл; Діаметр: верхній - 5 см, нижній - 5 см; Висота: 22 см; Глибина: 14 см. Для догляду за вазою необхідно регулярно чистити її від залишків води і рослин, використовувати м'які мийні засоби та уникати абразивних матеріалів, щоб не пошкодити поверхню скла.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 22 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина вази | 14 см |
| Діаметр горловини | 5 см |
| Діаметр основи | 5 см |
| Ширина вази | 11.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴



