
Тортівля скляна на ніжці 30×19 см см. підставка для торта, капкейків прозора (VS)
1 910,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP-4-82S(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тортівля скляна на ніжці 30×19 см см. підставка для торта, капкейків прозора (VS)
Ця вишукана скляна тортівниця на ніжці стане справжньою окрасою вашого столу. Таку тортівницю можна використовувати не лише для подачі солодощів, а й як декоративний елемент для фото. Вона додасть вашій події нотку витонченості та стане предметом захоплення гостей. Основні характеристики тортівниці: Діаметр: 30 см; Висота: 19 см; Матеріал: скло. Особливості тортівниці: Виконана з міцного прозорого скла; Стійка та надійна основа; Ідеальний розмір для подачі тортів, тістечок, капкейків, фруктів та інших десертів; Підходить як для домашнього використання, так і для урочистих заходів, весіль та бенкетів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Скло |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 30 см мм |
| Довжина: | 30 см см |
| Ширина | 30 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910,25 ₴


