Штатив восьминіг для телефону (VS)
Штатив-восьминіг надає максимальну свободу і фантазію при встановленні телефону на будь-яку поверхню.
Штатив складається з трьох ніг, що вільно рухаються, в будь-якому напрямку за рахунок того, що складаються з десяти рухомих шарнірів. За такої конструкції штатив дозволяє закріпити смартфон на дереві, паркані, трубі, руці, тросі, рюкзаку, а також вирівняти щодо горизонту на нерівних поверхнях. Кожен шарнір має гумове кільце для кращого зчеплення з поверхнею.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | штатив, тримач для телефону |
| Довжина в складеному стані | 16.5см |
| Додатково | тримач для смартфона |
| Екшн-камера | Xiaomi, Sony (GoPro, Sjcam при використанні адаптера на штатив (продається окремо)) |
| Категорія | штатив |
| Кріплення | 1/4 дюйма |
| Максимальна висота | 15.5 см |
| Максимальне навантаження | 500г |
| Механічний діапазон обертання вісь кочення | -75°+75° |
| Механічний діапазон обертання вісь нахилу | -75°+75° |
| Механічний діапазон обертання вісь панорамування | 360° |
| Мін/макс ширина смартфона | 5.5-8.5см |
| Смартфон | шириною від 55мм до 85мм |
- Ціна: 296 ₴




