Штатив для екшн-камер та смартфонів Tripod 3110/3120(VS)
УвагаСтережіться підробок! У нашому магазині штативи 3110 та 3120 від виробника з найбільшим контролем якості на виробництві. Купуючи у нас ви отримуєте повністю робочий штатив без косметичних та механічних дефектів. на ринку |
Поворотна кріпильна головка1 360° вздовж горизонту, нахиляються вперед-назад на 320° та 90° убік. Кріпильне різьблення 1/4 дюйма та комплектний адаптер для телефону усувають усі проблеми із сумісністю із сучасними екшн-камерами та смартфонами. 3120" src="https://for-extreme.com.ua/image/catalog/Tripods/tripod 3110/17.jpg" style="width:1000px" title="штатив алюмінієвий 3110 / 3120"/> У комплект поставки Tripod 3110/3120 входить: штатив, адаптер для телефону, чохол для зберігання, транспортування. style=""> 3110" src="https://for-extreme.com.ua/image/catalog/Tripods/tripod 3110/15.png" style="width:1000px" title="комплектація штатива >
поворот
нахил вперед-назад
нахил убік
360°
-160°+160°
-90°
102см
34см
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Головка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Mirrorless камера | вагою до 2000г |
| У комплекті | штатив, адаптер для телефона, чохол |
| Довжина в складеному стані | 35 см |
| Додатково | тримач для смартфона |
| Екшн-камера | при використанні адаптера на штатив (продається окремо) |
| Категорія | штатив |
| Кріплення | 1/4 дюйма |
| Максимальна висота | 102 см |
| Максимальне навантаження | 2000г |
| Механічний діапазон обертання вісь кочення | -90° |
| Механічний діапазон обертання вісь нахилу | -160°+160° |
| Механічний діапазон обертання вісь панорамування | 360° |
| Мін/макс ширина смартфона | 5.5-8.5см |
| Смартфон | завширшки від 55 мм до 85 мм (у разі Вікористанню комплектного адаптера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴







