Екшн-камера GoPro HERO 13 Black Accessories Bundle CHDRB-131-RW(VS)
Гарантія: 24 місяці
| >Перевагою: 64 ГБ Стабілізація HyperSmooth 6.0 з функцією AutoBoost Гама HDR+HLG HDR Уповільнена зйомка до 8х та роздільна здатність до 5 сек. об'єктивами HB-Series Швидкознімний магнітний кріплення для аксесуарів Акумулятор Enduro Час запису 90 хвилин при роздільній здатності 5.3К 60кадр/с |
GroPro HERO 13 Black Accessories Bundle Тринадцяте покоління екшн-камери GoPro може порадувати любителів екстремальної зйомки можливістю використання об'єктивів відповідає гамі HDR+HLG HDR з кращою стабілізацією в класі Hyper . А нове вдосконалене швидкознімне магнітне кріплення дозволить миттєво змінювати аксесуари, встановлювати камеру на необхідне кріплення. можливістю змінювати об'єктиви HB-Series та фільтри для налаштування камери для різних сценаріїв зйомки. Макро фокусується на дрібних деталях невеликих об'єктів, анаморфний створює широкоформатний кінематографічний ефект, ультраширокий дозволяє насолодитися повним плавним зображенням зі стабілізацією HyperSmooth 6.0. Для розкриття повного потенціалу змінних об'єктивів HB-Series матриця камери GoPro 13 може фіксувати зображення з неймовірною гамою. HDR з 10-бітною глибиною кольору та логарифмічним кодуванням GP-Log.
У комплект поставки GoPro HERO 13 Black Accessories Bundle входить екшн-камера, два акумулятори Enduro, вигнута основа на клею, пряжка з гвинтом, кабель Type-C, ручка поплавців, кейс для зберігання.
Технічні характеристики
| Відео | 5.3K 60/50кадр/с, 4K 120/100кадр/с, 2. 240/200кадр/с |
| Співвідношення сторін | 16:9, 9:16, 4:3, 8:7 |
| Матриця | 1/1. 5599x4927 |
| Діафрагма | F2.5 |
| Фокусна відстань | 12-39мм |
| Уповільнена зйомка | 8x - 2.7K, 8x - 1080p, 4x - 4K, 2x - 5.3K 13x (400кадр/с) - 720p до 15с до 15с, 4x - 5x. 5с |
| Кодування | 8 біт, 10 біт + Log |
| Формат | H.265 (HEVC) MP4 120Mbps. (5568x4872) .jpg .gpr (RAW) |
| Таймлапс | TimeWarp 3.0 27Мп+відео 5.3K |
сенс основний 1.4 дюйма |
| Акумулятор | Enduro 1900мАгод |
Сумісна карта пам'яті тип обсяг 1ТБ |
| 10м |
| Матеріал | пластик |
| Робочий діапазон температур | -10...+35° | Розміри | 71.8 × 50.8 × 3 | Вага | 154г |
| Гарантія | 24 місяці |
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈