-26%

Кавомолка Wilfa Svart CGWS-130B для дому Вілфа(VS)
11 655,90 ₴
8 634 ₴
- В наявності
- Код: CGWS-130B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка Wilfa Svart CGWS-130B для дому Вілфа(VS)
Електрична Кавомолка Wilfa Svart WSCG-2 Ця кавомолка - це оптимальний варіант для альтернативного заварювання кави. Дана модель менш шумна, ніж Wilfa Svart WSCG-2 і відрізняється вищою швидкістю роботи. Системи помелу: Конічна жорнова Потужність: 130 Вт Місткість бункера: 250г. Вага: 2 кг Габарити: 200(Д) x 160(Ш) x 280(В) мм Виробник: WIlfa (Норвегія) Під кавомолкою є місце для кабелю. Кількість ступенів помелу: 34 Резервуар для меленої кави зроблений із пластику з УФ-фільтром. Якщо Ви шукаєте гарну та надійну кавомолку для приготування кави вдома, то найоптимальнішим варіантом буде кавомолка фірми Wilfa Svart. Дані кавомолки з легкістю використовують усі любителів кави до справжніх цінителів. За якістю вони на голову понад усе сучасні побутові аналоги. Функціонал дозволяє виставляти необхідний помел та налаштовувати час відключення. дуже висока рівномірність помелу з огляду на адекватну вартість. Місткість бункера кавомолки вміщує 250 г кави. Для зручності вибору правильного млива, крім шкали, на бункері нанесені назви способів заварювання кави. Це допоможе Вам завжди вгадати з розміром помелу. На бункері доступні мітки для: френч-прес, фільтр-кава, лійка (Hario V60), aeropress, гейзерної кавоварки турки, По поміченим доступні ще проміжні ступеня помелу. Також кавомолка має таймер, який дозволяє настроювати відключення в інтервалі 0-30 секунд, завдяки цьому Ви зможете контролювати кількість меленої кави. Wilfa – норвезька компанія, заснована 1948 року. На сьогоднішній день є одним із провідних постачальників невеликих електричних приладів для тисяч будинків Скандинавії. Бренд поєднує в собі чудовий дизайн, високу якість, безпеку та інновації. Цей товар надсилається протягом 2 робочих днівЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 634 ₴





