
Електрична домашня кавомолка Hario V60 EVCG-8B-E(VS)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: EVCG-8B-E(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична домашня кавомолка Hario V60 EVCG-8B-E(VS)
Електрична кавомолка Hario V60 Electric Coffee Grinder – це перша в історії японського бренду електрична кавомолка. Вона розроблена спеціально для приготування кави альтернативними способами, але вона підійде для інших способів приготування. Виробники підійшли до розробки кавомолки V60 з японською точністю та педантичністю. Тут продумано все до найдрібніших деталей, що роблять процес використання приємним та комфортним. Жорнова кавомолка виготовлена із якісної нержавіючої сталі. Особлива конструкція приладу дозволяє мінімізувати перегрівання кави. Також у девайсі передбачена функція автозапуску - це означає, що помел зерна почнеться, коли лійка або холдер натискають на спеціальну "педаль-вимикач". Налаштування помелу можна регулювати в залежності від способу приготування напою. Пуровер, аеропрес або чаклун брю, френч-прес - з усім цим і багатьом іншим кавомолка (тільки не турка і не еспресо). Урізноманітнюйте ваш кавовий репертуар. Висока якість помелу Гарантовано Hario Характеристики Електрична кавомолка Hario V60 EVCG-8B-E Виробник HARIO Країна виробник: Японія Тип Кавомолка електрична Механізм подрібнення: металеві жорна. Місткість, г: 250 Потужність, Вт: 150 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість режимів помелу: 44 Колір: чорний Матеріал: акрил, метал. Гаранітія: 12 міс. Розміри кавомолки Hario V60 EVCG-8B-E Глибина: 13,5 см Висота: 39 см Ширина: 23 смЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









