
Оригінальні жорна (ножі) для кавомолки Fiorenzato F64е(VS)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13855(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальні жорна (ножі) для кавомолки Fiorenzato F64е(VS)
Оригінальні жорна для кавомолки Fiorenzato 64е Оригінальні жорна для кавомолки Fiorenzato Технічна інформація: Розміри: зовнішній ø 64 мм, внутрішній ø 37 мм, товщина: 8,5 мм Ресурс жорен: 400 кг Виробник: високоміцний Fiorenza,Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування увімкнення за знятої кришки | Немає |
| Вага | 14 г |
| Тип запчастин | Кавомолка |
| Висота | 615 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 см |
| Дозатор | Да |
| Ємність для меленої кави | Немає |
| Захист від перевантажень | Да |
| Імпульсний режим | Да |
| Матеріал жорен | Метал |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | Да |
| Стан | Нове |
| Таймер | Да |
| Тип кавомолки | Жорнова |
| Тип прибора | Кавомашина |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

