Кавомолка Mahlkonig Guatemala Професійна(VS)
Професійна кавомолка Mahlkoenig Кавомолка Mahlkonig Guatemala (Гватемала) відрізняється високою продуктивністю завдяки більшому діаметру (71 мм) плоских сталевих жорен: за хвилину ця кавомолка здатна змолоти від 800 до 900 грамів зернової кави. Апарат дуже простий у використанні та обслуговуванні. Надсилання товару протягом 2-3 днів! Маса нетто(г): 28 кг Потужність (Вт): 1100 Вт Місткість контейнера для зерен (г): 500 гр Напруга електромережі: 220 вольт Виробник Mahlkonig GmbH & Co. KG (Німеччина) Налаштування ступеня помелу: Плавна, Мікрометрична Форма жорнів Плоска Матеріал жорен: Сталь Діаметр жорен, мм: 71 Частота оборотів об/хв 2900 Продуктивність, 800-900 грамів за хвилину Стандартне оздоблення – матовий чорний. Розміри 22 см(Ш) x 33 см(Г) x 62 см(В) Особливості: Просте калібрування помелу Висока продуктивність Пристрій для вибивання диспенсера меленої кави Захист від перевантаження Шейкер та фіксатор для пакету Магніт у бункері зерна. Захист пальців оператора Утримувач пакету Найкращі традиції дизайну Mahlkönig Зроблено у Німеччині Mahlkönig – найкращий вибір бариста з усього світу. Кавомолки Mahlkönig вважаються гарантом найвищої якості кави вже з 1924 року. Їхні кавомолки забезпечують рівномірну екстракцію всього дорогоцінного кавового аромату завдяки видатним характеристикам помелу. В результаті виходять унікальні смакові відчуття, що подаються з кожною чашкою. Mahlkönig є давнім шановним членом спільноти і активно просуває дух спільноти своєю участю, особливо на заходах, що відбуваються на всіх континентах світу. "Нашою мотивацією і натхненням є наш тісний контакт з міжнародною кавовою індустрією, з якою ми відчуваємо щирий зв'язок через нашу спільну пристрасть до кращої кави."Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahlkonig |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






