-26%

Кавомолка Timemore Sculptor 078 Електрична Чорна(VS)
55 264,95 ₴
40 937 ₴
- В наявності
- Код: t30018(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка Timemore Sculptor 078 Електрична Чорна(VS)
Кавомолка електрична Behmor з конічними металевими жоренами. Розмір 26,1 х 11,8 х 29,4 см. Корпус - алюмінієвий сплав/нержавіюча сталь. Вага 6,81 кг Потужність 400 Вт, 2-контактні вилки європейського стандарту. Діапазон помел: 36 режимів Регульована швидкість свердління: 800-1400 об/хв. Жорнова 78 мм Місткість бункера 45-50 г Функція автоматичного вимкнення після завершення помелу. У комплекті Кабель Повітродувка Контейнер Чистяча щітка Sculptor 078 призначений для грубого помелу пуровер/кемекс/V60/краплинна кавоварка/аеропрес/френч-прес, конструкція жорнів оптимізована для зменшення вмісту дрібних частинок у цільовому діапазоні. Унікальна жорнова система "турбо ніж" діаметром 78 мм. Плоскі жорна з трьома рядами ріжучих зубців (дугові, вихрові, різання) для поліпшення однорідності подрібнення, що скорочує кількість дрібних частинок кави. В результаті надзвичайно однорідний розмір порошку із співвідношенням >50% від 600-1200 мкм. Ці жорна розроблялися і тестувалися протягом двох років у співпраці з Grindinglabs. Запатентована очисна ручка. Спроектована компактна і зручна поворотна ручка очисника, яка допоможе ефективно видаляти дрібні частинки з кавомолки. Просто обережно поверніть її і за 3 обороти вібруюча пружина виштовхує дрібну дисперсію, залишивши в кавомолці не більше 0,2 г кави. Регульована швидкість обертання Швидкість обертання, що настроюється, в діапазоні від 800 до 1400 об/хв. Сенсорний безщітковий двигун з функцією автоматичного регулювання із вбудованим алгоритмом PID (захист від перегріву двигуна). Швидкий старт та стабільна робота при миттєвій зміні швидкості в діапазоні (800-1400 об/хв). Магнітний контейнер для кави. Бункер для меленої кави знімний і встановлюється на магніті, що запобігає його зміщенню при використанні, так само зручність при експлуатації та зберіганні. Кришка бункера також закривається на магніті для уникнення вистрибування зерен під час помелу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timemore |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 937 ₴









