
Внутрішній та зовнішній ніж для електричної кавомолки Hario EVCG-8E(VS)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: BIO-EVCG-8B-EX(VS)
Внутрішній та зовнішній ніж для електричної кавомолки Hario EVCG-8E(VS)
електричної
Hario V60 Electric Coffee Grinder — Це перша в історії японського бренду електрична кавомолка. Вона розроблена спеціально для приготування кави альтернативними способами, але вона підійде для інших способів приготування. Виробники підійшли до розробки кавомолки V60 з японською точністю та педантичністю.
Тут продумано все до найдрібніших деталей, які роблять процес використання приємним та комфортним. Жорнова кавомолка виготовлена із якісної нержавіючої сталі. Особлива конструкція приладу дозволяє звести до мінімуму перегрівання кави. Також у девайсі передбачена функція автозапуску — це означає, що помел зерна почнеться, коли лійка або холдер натискають на спеціальну “педаль-вимикач”.

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Кавомолка |
| Висота | 390 |
| Глибина | 135 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте



