Кавомолка Wilfa Balance електрична Black(VS)
Кофемолка Wilfa Balance електрична
Характеристики
- Бренд WILFA
- Модельbalance
- Потужність:160 Вт
- Колір: Чорний
- Місткість:275 г
- Контейнер для меленої кави 100 г
- Функція таймера до 30 секунд
- Знімний пластиковий піддон для кави з УФ-фільтром
- Вбудований кабельний відсік
- Кількість помелу 31
- 4 рекомендовані градції помелу в залежності від способу приготування кави - кавоваркаМока, аеропрес, фільтрована кава та френч-прес (не підходить для помелу в еспресо та турецьку каву)
- Протиковзкі ніжки
- Розміри:170 x 155 x 285 мм
- Вага: 1,9 кг.
- Країна-виробник:
Кавомолка Wilfa Balance
Кавомолка Wilfa Balance може подрібнювати кавові зерна відповідно до ваших індивідуальних побажань завдяки 31 рівню помелу. Можливо все: від завареної кави, кави фільтрованої до мокко. Високоякісна конусна кавомолка забезпечує швидкий і рівномірний помел кави. Місткість захищена від ультрафіолету для збереження якості кавових зерен.
Антистатичний контейнер для кави 100 г. Цифровий індикатор з таймером: на цифровому дисплеї можна легко та швидко відрегулювати кількість меленої кави. Крім того, кавомолка оснащена таймером. Тут ви можете налаштувати, як довго (у секундах) кавомолка має працювати. Завдяки знімним частинам кавомолки очищення є абсолютно простим.


🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
- Ціна: 9 064 ₴










