Кругла світлодіодна лампа для фотостудії Camera light PF-26 + Штатив(VS)
Кругла світлодіодна лампа для фотостудії Camera light PF-26 + Штатив Кругла світлодіодна LED лампа PF-26 - це доступне професійне освітлення для фото і відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими свічення – теплий, холодний та нейтральний білий. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір. Універсальна кругла лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким кутом вперед та назад. Наявність провідного пульта дозволить регулювати яскравість світла, температуру свічення та перемикати режими свічення. Це сучасна лампа із регулюванням теплоти світла. Завдяки їй ви отримаєте професійне світло, яке не мерехтить і розподіляється рівномірно і без тіні. Працює у режимах від 3200К до 5700К. Кругла LED лампа легка у використанні. Вона без проблем розміщується на штативі. Вмикається лампа безпосередньо до мережі. Переваги: Компактний, портативний та легкий корпус, зручний для перенесення; Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення; Плавне регулювання яскравості та колірної температури за допомогою дистанційного пульта; Можливість вибору із трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний та нейтральний; Стандартне різьбове кріплення для штатива, що дозволяє встановлення по вертикалі та горизонталі; Характеристики: Модель: PF-26; Колірна температура: 3200-5700 K; Режими світіння: теплий/холодний/нейтральний Освітлення: Ra95+; Діагональ: 26 см; Харчування: 220 V; Довжина кабелю: 140 см; Пульт дистанційного керування Розмір: 26х26х4 см Комплектація: Прямокутна LED PL-26 (з пультом) Тримач із 3D головкою для лампи Штатив ПакованняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 200 см |
| Діаметр | 26 мм |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 К до 5700К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Бездротовий пульт ДК | Поворотна рама | керування потужністю | керування температурою світіння |
| Розміри панелі | 26 х 26 х 4 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
| Тип підсвічування | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396 ₴










