Стабілізатор монопод для телефону Apexel (APL-D6)(VS)
Стабілізатор монопод для телефону Apexel (APL-D6) Apexel APL-D6 – це нове покоління гібридних селфі-моноподів з триподом та функцією активної стабілізації смартфона під час зйомки. Селфі-монопод зі стабілізацією Apexel APL-D6 дуже зручний і простий у використанні, достатньо зарядити головку монопода та сконцентрувати монопод із вашим смартфоном через Bluetooth. Для дистанційної зйомки Apexel APL-D6 обладнано пультом керування, що фіксується на триподах. З селфі-моноподом зі стабілізацією Apexel APL-D6 ваші соцмережі засяють яскравими та неповторними знімками! Головні особливості: Головка з активною одновісною стабілізацією Зручна компактна складна конструкція Знімний пульт Універсальне регульоване розсувне кріплення до 115 мм. Живлення головки: вбудована батарея Li-ion 450 мАг Орієнтовна година роботи головки: від одного заряду 2 години зйомки Орієнтовна година роботи пульта: від одного заряду понад 50 знімків Високоякісні матеріалиЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Вага | 0.227 кг |
| Довжина у складеному стані | 188 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 655 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод для селфи |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327 ₴










