Бінокль дальньої дії Apexel APS-60X60 HD 16000M(VS)
Бінокль дальньої дії Apexel APS-60X60 HD 16000M Бінокль Apexel 60X60 HD 16000M з великим радіусом дії для туризму, кемпінгу, полювання 1.Чітке зображення: багатошарове покриття асферичних лінз для відображення світла і мінімального спотворення, кращої яскравості, контрастності та якості зображення. 2. Гарний матеріал і конструкція: окуляр з м'яким клеєм для захисту очей; внутрішня лінза об'єктива додає жовту плівку з відкидною кришкою, щоб вирішити проблему недостатнього освітлення, зробити сцену чіткішою; По-справжньому нескінченна плавна зміна зуму, точна система фокусування; Понад чіткий вбудований ширококутний об'єктив дозволяє бачити під великим кутом. 3.Простота використання: Коригуюче оптичне покриття добре для точності кольору та мінімізації спотворень. Діоптрійна система регулює дисбаланс зору обох очей. Гладка та велика центральна ручка фокусування спрощує експлуатацію та фокусування. Характеристики: Продукт: Потужний оптичний бінокль Матеріал: пластик Колір: чорний Розмір: 18x14,5x6 см/7”x5,7”x2,36” Вага продукту: 700 г Збільшення: 60X Модель продукту: 60X60 Діаметр окуляра: 16 мм/0,6 дюйми Діаметр об'єктива: 35 мм/1,37 дюйми Поле зору: 8 мфут/160 000 м Об'єктив та зелена плівка: так Вбудовані координати: так Нічне бачення: підтримує Відстань: 5-3000 м Діаметр вихідної зіниці: 5,0 мм Призма: BAK4 Оболонка: гумова шкіра Кут: 8,2 градуса Мінімальна відстань фокусування: 5,0 м Обрій: 17 мм Відносна яскравість: 25,00 Водяний туман: так Використання: Ідеальний інструмент для огляду пам'яток, перегляду матчів, концертів та полювання, подорожей на вулиціЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862 ₴










