-26%

Штатив-монопод 47-220 см AC Prof P235TK Aluminum(VS)
1 213,65 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 31025(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-монопод 47-220 см AC Prof P235TK Aluminum(VS)
Комплектація До комплекту постачання AC Prof P235TK входить стійкий штатив для телефона на чотирьох ніжках, Bluetooth пульт керування для телефона. Технічні характеристики Висота 47-220 см Довжина в складеному вигляді 33.5 см Кріпити тримач для телефона, різь 1/4 дюйма Сумісна ширина телефона 65-90 мм Радіус дії пульта 10 м Максимальне навантаження 500г Матеріал алюміній, пластик Вага 423 г Гарантія 6 місяцівЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 335 мм |
| Максимальна висота штатива | 2200 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


