Килимок для ванної 60х90 см мікрофібра Memory foam Сірий(VS)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 65 см |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Основа | ПВХ |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килимка | 60х90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴




