Килимок для ванної 40х60 см з діатоміту (VS)
Мокра та слизька підлога у ванній більше вас не потурбує, завдяки діатомітовому килимку. Мікропориста структура протягом кількох секунд поглинає вологу, а безліч дрібних пір дозволяють регулювати вологість. Достоїнства килимка для ванної: - Унікальний природний матеріал, - висихає швидше звичайних килимків, - Миттєво вбирає вологу, - Гумова основа запобігає від ковзання. Увага! Залежно від налаштувань екрана вашого телефону або комп'ютера, колір і відтінок товару на фото може відрізнятися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 60 см |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Основа | ПВХ |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Мармур |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


