Антиковзний килимок на дно ванної на гумовій основі Сірий(VS)
Килимок протиковзкий для ванни з каменем Пемза виготовлений із високоякісного еластичного матеріалу ПВХ із покращеними властивостями. Масажний килимок для душу добре переносить різну температуру води, не схильний до вицвітання. Spa-килимок для ванни - захистить від ковзання або падіння під час водних процедур на дачі та вдома. Особливості: легко миючий, без запаху, гіпоалергенний, м'який і приємний для ніжок і навіть для самої чутливої шкіри малюків рельєфна текстура килимка нагадує об'ємне каміння та траву, стане розслаблюючим масажером для ваших ніг. Такий профілактичний масаж сприяє зміцненню імунної системи, посилює кровообіг, допомагає зняти напругу після важкого дня наявність каменю для ніг – пемза – допомагає видаляти ороговілі клітини та жорстку шкіру, роблячи її м'якшою та гладкішою. Він також знижує ризик появи тріщин та мозолів на п'ятах. При необхідності камінь можна легко витягти або замінити на нову незамінну річ для літнього душу на дачі можна вирізати за потрібним розміром Такий килим особливо буде незамінним у будинку, де є маленькі діти та люди похилого віку. Завдяки спеціальним еластичним присоскам килимок для ванної надійно кріпиться до поверхні, не залишаючи жодних подряпин або клейових слідів. Великий розмір нековзного килимка 40 x 80 см та оптимальна овальна форма забезпечить повне покриття дна ванної або душової кабіни, захистить від ковзання мокрих ніг. Яскравий барвистий дизайн принесе лише позитивні емоції під час купання. Основні властивості: гігієнічні, м'які, водостійкі, структурна поверхня килимка забезпечує масажний ефект, присоски мають протиковзну властивість. Може використовуватися вдома, на дачі, в душі, лазні, сауні, басейні, тренажерному залі та спа-комплексі. Догляд: промити водою при необхідності використовувати миючі засоби.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Основа | ПВХ |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 3 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴


