Кронштейн КВАДО К-50
Фіксований кронштейн для величезних діагоналей телевізорів. Універсальна низькопрофільна конструкція кріплення. Розмір кріплення: від 200x200 мм до 400x400 мм, включаючи всі проміжні розміри. Переваги фіксованого кріплення: його простота, надійність та невелика відстань від стіни. Сумісність із VESA та більшістю телевізорів, що не відповідають стандарту VESA.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 24 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 55" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 200 х 300 мм, 300 х 300 мм, 300 х 400 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885,60 ₴



