Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW)
Додайте вентилятори CORSAIR RX140 з ШИМ-керуванням, які допоможуть подолати перешкоди завдяки високому статичному тиску та швидкості обертання з ШИМ-керуванням та створені з використанням високоякісного рідкокристалічного полімеру та технології CORSAIR AirGuide. Удосконалена форма лопатей Системний концентратор iCUE LINK включений у комплект постачання Лопаті вентилятора з рідкокристалічного полімеру (LCP), армовані скловолокном Технологія AirGuide для інтенсивного охолодження Підшипник з магнітним куполом для мінімального шумуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1700 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.7 A |
| Повітряний потік | 94.7 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | магнітний (Magnetic Levitation) |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628,10 ₴



