Кронштейн Gembird MA-DA-03 (VESA100х100)
Особливості Настільний кронштейн з кріпленням для монітора та підставкою для ноутбука Підтримує монітори до 32 дюймів та ноутбуки до 15.6 дюймів Кронштейн обертається (+180° ... -180°), нахиляється (+/-45°) для зміни кута читання і дозволяє повертати дисплей з альбомного положення в портретний і т.д. Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 32 дюйми) Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм) Регульований металевий лоток з вентиляційними отворами для ноутбука Міцний настільний затискач для легкої та надійної фіксації на столі Вбудована система управління кабелями для організованого та акуратного робочого просторуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Спосіб установки | Настільний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 100х100 мм |
| Відстань від стіни | - |
| Рекомендована діагональ | 17" - 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип кріплення | настільне |
| Кут нахилу | +45/-45° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 335,85 ₴



