-26%

Акумуляторна батарея LogicPower LP 6-DZM-12 AH - під Болт М5 (LP9172) AGM(VS)
2 517,75 ₴
1 865 ₴
- В наявності
- Код: LP9172(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея LogicPower LP 6-DZM-12 AH - під Болт М5 (LP9172) AGM
Тяговий акумулятор LP 6-DZM-12 - під Болт М5 - це оптимальне рішення, якщо вам потрібен надійний прилад для того, щоб забезпечити вашу техніку необхідним їй живленням. Модель тягового акумулятора LP 6-DZM-12 - під Болт М5 головним чином призначена для генерації електроенергії, яка призначається для забезпечення безперебійним живленням спецтехніки: електрокари, навантажувачі й т.д.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | немає даних |
| Ємність батареї | 120 А·г |
| Максимальний струм заряду | 2.4 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | M5 |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴

