Кулер процесорний AeroCool Cylon 4 (ACTC-CL30410.06)
Стильний RGB дизайн Унікальна конструкція RGB LED Backslash на верхній частині кулера і кільце RGB LED навколо вентилятора Cylon 4 надає зібраній системі стильний зовнішній вигляд і максимально ефективно охолоджує. Сумісність Сумісний з більшістю сучасних материнських плат. Адресоване RGB підсвічування Отримайте доступ до 16.8 мільйонів кольорів за допомогою материнських плат з функцією підтримки RGB підсвічування, включаючи ASUS Aura Sync і MSI Mystic Light Sync, а також материнських плат Gigabyte RGB Fusion, які використовують 3-контактні роз’єми XWD. ШІМ вентилятор з TDP до 145 120-міліметровий вентилятор забезпечує потужний повітряний потік для більш швидкого відведення тепла від алюмінієвих ребер. Верхня кришка для поліпшення повітряного потоку Поставляється зі стильною кришкою на кулері. Це забезпечує односпрямований потік повітря і вентиляцію, покращуючи відведення тепла. Технологія Heat Core Touch (HCTT) 4 теплові трубки забезпечують ідеально рівну і гладку поверхню, щоб максимізувати площу контактної поверхні. Це забезпечує мінімальні втрати теплопередачі при безпосередньому контакті з процесором, що підвищує ефективність розсіювання тепла. Ребра високої ефективності Модернізовані високоефективні алюмінієві ребра для максимальної теплової продуктивності. Чорне покриття на ребрах дозволяє швидше поглинати тепло, підвищуючи ефективність розсіювання тепла.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 2011 | є |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | є |
| Socket 775 | є |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | є |
| Socket AM2+ | є |
| Socket AM3 | є |
| Socket AM3+ | є |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | є |
| Socket FM2 | є |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 160 мм |
| Габарити (мм) | 160 х 126 х 76 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 145 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 26.1-52.5 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Повітряний потік | - |
| Підсвітка | RGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327,40 ₴








