Ламінатори Monolith OL 355
Офісний ламінатор. Простий та зручний в експлуатації. Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт. Максимальний формат ламінування - 330 мм. Індикатор готовності, розігрів 2-7 хв. LED дисплей, регулювання температури - плавний перемикач. Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 250 мк. Можливість ламінування фотографій. Конструкція з 4 валами. Є кнопка розтискання валів. Міцний металевий корпус.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monolith |
| Формат | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 475х180х102 мм |
| Максимальна товщина плівки | 250 мкм |
| Нагріваючий елемент | із зовнішнім нагріванням |
| Реверс | немає |
| Швидкість | 40 см/хв |
| Температура | 170°C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 674,40 ₴




