Акумуляторна батарея LogicPower 12V 5AH (LPM 12 – 5.0 AH) AGM
Батарея до ДБЖ LogicPower LPM 12В 5 Ач відрізняється надійністю, стабільністю в роботі і відповідає стандартам якості. Вона має ємність 5 А/ч, а напруга батареї складає 12 В. Ця батарея вбудовується в ДБЖ і практично не вимагає ніякого обслуговування. Якщо з якоїсь причини Ваша акумуляторна батарея ДБЖ перестала виконувати свої функції (збільшення часу зарядки або повністю вихід з ладу), замініть її на акумуляторну батарею від відомого виробника LogicPower. Завдяки заміні старої акумуляторної батареї на нову батарею до ДБЖ LogicPower LPM 12В 5 Аг Ваше обладнання буде продовжувати свою роботу при відсутності електроенергії, що дозволить значно підвищити продуктивність Вашої праці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Ємність батареї | 5 А·г |
| Максимальний струм заряду | 1 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T1 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,15 ₴


