-26%

Мікрохвильова піч Samsung MC28H5013AK/UA(VS)
12 418,65 ₴
9 199 ₴
- В наявності
- Код: MC28H5013AK/UA(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Samsung MC28H5013AK/UA
Samsung MC28H5013 Samsung Smart Oven MC28H5013A пропонує 15 смачних і корисних для здоров’я авторецептов здорового харчування. Конвекційний режим дозволяє легко і швидко готувати соковиті і апетитні страви. Ви можете приготувати найрізноманітніші страви, починаючи від капусти-броколі до коричневого рису, від курячих грудок до філе форелі. Домашній йогурт у будь-який час Оцініть можливість легко і швидко приготувати домашнє тісто і йогурт з допомогою новітньої технології ферментації. Для цього достатньо лише встановити потрібну температуру, і Ваша сім’я буде завжди забезпечена смачними і свіжими сніданками, обідами і вечерями. Використовуйте кожен сантиметр робочого об’ема печі Оцініть можливість легко і швидко приготувати домашнє тісто і йогурт з допомогою новітньої технології ферментації. Для цього достатньо лише встановити потрібну температуру, і Ваша сім’я буде завжди забезпечена смачними і свіжими сніданками, обідами і вечерями. Ніяких неприємних запахів В Samsung MC28H5013A Smart Oven харчові запахи не затримуються. Просто виберіть режим видалення запахів (деодорізаціі), і в робочій камері не залишиться ніяких запахів. Ця функція швидко видалить будь-які неприємні запахи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Внутрішнє покриття | біокераміка |
| Випічка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 310 х 517 х 467 мм |
| Діаметр поворотного столу | 32 см |
| Максимальна потужність гриля | 1400 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 28 л |
| Відкидні дверцята | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Решітка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | гриль + конвекція |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | теновий |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 199 ₴





